Dobermanul n-a sfâşiat maimuţa. Trebuia?

Toată lumea e dezamăgită că dobermanul n-a sfâşiat maimuţa, în direct şi la o oră de maximă audienţă. Mai ales că maimuţa comunisto-securistă, în afară de dansul ei şmecheresc şi tumbele verbale deja obositoare, era foarte iritată. Şi extrem de enervantă. O singură labă trântită peste botul plin de spume al maimuţei l-ar fi făcut pe doberman erou.

N-a fost să fie. Trebuia?

Însă datele problemei nu se schimbă. Ce s-a întâmplat marţi seara a fost doar spectacol. Oamenii cu cap din această ţară trebuie să conştientizeze că, şi sfâşiată, maimuţa tot ar fi fost votată de adepţii ei. 

Băsescu e doxă la toate capitolele. Fără copiuţe. Însă armata maimuţelor corupte l-a suspendat de două ori.


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei

5 SURSE AUR cere funcția de președinte al Senatului pentru Peiu, cu scopul de a prelua prerogativele lui Nicușor Dan