Dobermanul n-a sfâşiat maimuţa. Trebuia?

Toată lumea e dezamăgită că dobermanul n-a sfâşiat maimuţa, în direct şi la o oră de maximă audienţă. Mai ales că maimuţa comunisto-securistă, în afară de dansul ei şmecheresc şi tumbele verbale deja obositoare, era foarte iritată. Şi extrem de enervantă. O singură labă trântită peste botul plin de spume al maimuţei l-ar fi făcut pe doberman erou.

N-a fost să fie. Trebuia?

Însă datele problemei nu se schimbă. Ce s-a întâmplat marţi seara a fost doar spectacol. Oamenii cu cap din această ţară trebuie să conştientizeze că, şi sfâşiată, maimuţa tot ar fi fost votată de adepţii ei. 

Băsescu e doxă la toate capitolele. Fără copiuţe. Însă armata maimuţelor corupte l-a suspendat de două ori.


populare
astăzi

1 Foarte interesant ce spune omul ăsta despre Nicușor Dan...

2 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...

3 BREAKING Becali dezvăluie că Simion i-a promis președintelui Nicușor Dan că-l votează pe Veștea

4 BREAKING În ședința PNL s-a decis doar schimbarea președinților a 12 filiale de partid, toți din tabăra puciștilor

5 O nouă „realizare” marca Bolojan: Carburanții continuă să se scumpească în România, deși prețul petrolului scade