EXCLUSIV/DNA va ZGUDUI Guvernul-surse/De două zile e CONSEMN!

De două zile s-a dat consemn de discreție maximă la DNA! Sunt semnale că se pregătește detonarea unui dosar care va zgudui Guvernul la cel mai înalt nivel! Singurul amănunt care s-a scurs este acela că operațiunea va fi declanșată doar după pronunțarea verdictului de către judecătorii Înaltei Curți în Dosarul Referendumului.


populare
astăzi

1 Cool! Așa o fi?

2 Mai mulți parlamentari neafiliați aleși pe listele AUR, SOS, POT și PSD s-au alăturat grupului PNL. Bolojan: „Avem o situație interesantă”

3 BREAKING Primele semne că banii încep să ocolească România

4 „Am sunat la doamna Delia, la protocol” / Becali a fost primit singur de Nicușor Dan, după ce a întârziat la consultări

5 Gesturile umile ale lui Putin la întâlnirea cu Xi Jinping. Limbajul corpului trădează dependența de China a dictatorului rus