EXCLUSIV/Oprea a primit ORDIN de la STĂPÂNI să predea UNPR-ul lui Băsescu!

Ceea ce se știa de aproape o jumătate de an doar pe surse devine realitate. Traian Băsescu a început să preia organizațiile locale ale UNPR. E ordin de sus, de la stăpânii lui Gabriel Oprea. Pentru că el, dacă nu va fi legat, este deja trecut pe linia moartă. Iar șobolănimea strânsă în jurul lui va dispărea și ea odată cu localele și parlamentarele de anul acesta. Pe Băsescu nu-l interesează niciun primar în funcție și, mai ales, niciunul dintre actualii parlamentari UNPR. Fostul președinte va prelua doar structurile din teritoriu. Dealtfel, în MP, în teritoriu, au și început plecările din fruntea organizațiilor județene... 


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...