EXPLOZIV/LAȘITATE INCREDIBILĂ! Ponta a FUGIT din ȘEDINȚĂ!

Javra Penală a României, Victor Ponta, a fugit din ședința unde urma să voteze pentru Rovana Plumb. Cu doar câteva minute înainte de începerea votului penalul s-a ridicat și a spus că trebuie să plece urgent undeva. 

”Votez când mă întorc! Am o întâlnire. Oricine va fi, Rovana Plumb sau Liviu Dragnea, voi lucra cu el. Discursurile celor doi candidați au fost foarte bune și foarte corecte.”, a spus Penalul fugind.

Ponta a plecat de la ședință fără să voteze, el ducându-se, după informațiile prezentate de Gabriela Firea, la aeroport.

Ponta nu s-a mai întors să voteze. Liviu Dragnea a obținut 65 de voturi și va fi noul președinte interimar al PSD. Rovana Plumb, propusă și susținută de Victor Ponta, care a fugit din sală înainte de începerea votului, a obținut 18 voturi.


populare
astăzi

1 VIDEO Voi realizați că ăsta încearcă să blocheze iar România?

2 Cum l-au depistat și omorât SUA și Israel pe ayatollahul Khamenei

3 O imagine care dă fiori...

4 Foarte interesante amănunte... / Schimbare importantă de strategie a Iranului în războiul cu SUA și Israel

5 BREAKING Clericul dur Alireza Arafi, noul lider suprem interimar al Iranului