Iohannis, tu te pupi în bot, ei ţi-o dau la vot!

Multă lumuliţă ne-a împroşcat pentru criticile directe şi limbajul cam spurcat, dar, iată, perfect justificat, după ce am tratat fără mănuşi atât relaţia cancerigenă Iohannis-Ponta, cât şi tentativa penibilă a preşedintelui de a face din parlamentari partenerii lui.

Joi, bietul nostru lungan sibian, molcom şi bine crescut, şi-a luat-o-n bot.

Culmea, noi suntem primii care nu se bucură. Chiar dacă am avut dreptate. Începe să ne fie teamă. Pentru capacitatea lui de a ieşi din cochilia melcului ardelean pentru a îmbrăca armura salvatorului de neam...

În postarea de pe Facebook, spuneţi, domnule preşedinte, că senatorii n-au înţeles mesajul dumneavoastră. 

Klaus Iohannis a înţeles mesajul dat de poporul român de pretutindeni în 16 noiembrie?

Întrebăm, şi noi, nu dăm cu parul...


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 O nouă „realizare” marca Bolojan: Carburanții continuă să se scumpească în România, deși prețul petrolului scade

3 Dezvăluiri din PSD / „Ne-au chemat la Vila Lac și ni s-a spus: «Trebuie să aduceți voturi»” pentru Simion”

4 Specialiștii Muzeului „Grigore Antipa” fac precizări despre „peștii-iepure” care au apărut în Grecia

5 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”