Manipulare până la capăt/Ponta s-a întors de urgenţă la Novaci, avea de salvat directul lui Gâdea

Incredibila operaţiune de manipulare cu care este îndobitocită populaţia României a continuat şi marţi seară. Victor Ponta a plecat de urgenţă de la Craiova la Novaci, sub pretextul că trebuie să fie la locul faptei. Ce a făcut Ponta la Novaci? A stat peste o oră de vorbă cu Mihai Gâdea. Salvându-i emisiunea. Pentru că viitura trecuse de mult. Iar, vorba Doinei Pană, nici inundaţiile nu mai sunt ce-au fost odată. De fapt, s-au declarat situaţii de criză în curtea lui Ponta, în Gorj, iar morţi şi salvaţi din puhoaie au fost în Argeş şi Olt...


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?