Mircea Badea: În locul lui Ponta aș demisiona

Mircea Badea susține că Victor Ponta ar trebui să demisioneze pentru a arăta ca de fapt România e condusă de serviciile secrete care au acoperiți în toate domeniile și mai ales în justiție. 

”Eu in locul lui Ponta as demisiona. As demisiona ca sa înțeleagă și românii un adevăr - că premier în țara asta a fost de fapt Laura Codruța Kovesi. Toți oamenii în cheie acum sunt oamenii numiți pe funcții de Traian Băsescu, începând de la Kovesi la Livia Stanci și Coldea. In locul lui Ponta aș demisiona pentru ca lucrurile să fie clare”, a spus realizatorul Emisiunii ”În gura presei” de la Antena 3.


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei

5 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...