Penalul, ÎNTÂI la TURCI, APOI, în CONCEDIU, la Miami/Întoarcerea, pe 17 august

Așa cum am noi, aici la Comisarul, am anunțat deja, Penalul va pleca, de mâine probabil, la turci. Iar după aceea, pentru că Daciana, Țoapa cu zurgălăi, a luat bilete la Miami, va pleca în vacanță în SUA. Se va întoparce în țară pe 17 august. Interimar va rămâne G.Oprea.

Citește și  EXCLUSIV/FINAL de drum pentru PENAL. Ponta va pleca în Turcia PREMIER și se va întoarce doar INCULPAT



populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?