Pesediştii se duc cu lumânare la mortul viu

Este incredibilă, şi aproape că provoacă vomă, defilarea pesediştilor de toate rangurile, cu lumânări, buchete şi coroane, după posibilitatea intelectuală a fiecăruia, pe la capul unui mort care n-a murit. Paradoxal, la ieşirea din transă, tot ei spun, cu glasuri sufocate de o făţarnică emoţie, că Antena3 trăieşte. Da, Antena3 n-a murit! Ba, mai mult decât atât, scoate flăcări pe nas...


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?