Ponta, UMILIT în direct la Antena3

Codrin Ștefănescu l-a umilit în direct la Antena3 pe Ponta! Ștefănescu a spus că în partid a fost înființat un departament special care să monitorizeze postările pe Facebook ale lui Ponta, pentru ca toți social-democrații să știe dacă demisionează sau nu.

”Nu știu dacă Victor Ponta mai rămâne premier, dacă se întoarce premier. E posibil să nu, după ce atunci când a fost în Turcia și-a dat demisia din funcția de președinte al PSD pe Facebook. Am făcut un departament de monitorizare a Facebook. Suntem atenți și la Facebookul adversarilor.”, a spus Codrin Ștefănescu laAntena 3.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?