Sărbătoarea UNIRII PENTRU PROSTIRE de la Iaşi

PSD şi PNL, Iohannis şi Ponta au încins hora unirii la Iaşi. Sporind şi mai mult sentimentul de joacă tâmpită pe care îl resimt tot mai mulţi români văzând astfel de manifestări penibile. Iohannis scrie toată ziua pe Facebook şi tocmai a fost la televizor, Ponta vorbeşte, din nou, non-stop. Ce drac de mesaje speciale puteau da ei de 24 ianuarie?

Ce s-or mai fi pupat, pe ascuns, pesediştii şi peneliştii încă nebăgaţi la beci de DNA! Vedetele Moldovei, simbolurile USL, Fenechiu şi Hrebenciuc, au lipsit de la horă. Suferă puţin de arestită. Ca şi mulţi dintre cei din horă. Numai că nu le-au parvenit, încă, analizele.

Uşor, uşor, Iohannis tinde să devină un fel de regele Mihai. Mai are puţin şi se pupă bot în bot cu Antena 3...


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...