Senatorul PSD Gabriela Firea, în fruntea pesediştilor la manifestarea ,,cetăţenească'' de la Cotroceni-VIDEO

Dobitocii de la PSD au ţinut să arate că Antena3=PSD şi au participat la manifestarea de la Cotroceni, iniţiată de Antena3, au avut în frunte pe senatorul Gabriela Firea. Dintre pesediştii de frunte care au mai participat duminică la ora 17.00 putem enumera pe: Codrin Ştefănescu, senatorul Şerban Nicolae şi Dan Tudorache, susţinuţi din platoul Antena3 de senatorul Ecaterina Andronescu.

Mai mult şi-au şi postat pe FACEBOOK poze de la eveniment.

Jurnaliștii B1 TV, atacați și înjurați de manifestanții adunați la protestul Antenei 3 (VIDEO)



populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas

4 VIDEO Cutremure violente în Venezuela, primele estimări vorbeau de peste 100.000 de morți

5 Alegeri anticipate în România: Fostul judecător CCR Petre Lăzăroiu explică mecanismul dizolvării Parlamentului