Şi FBI este băsist, băi cretinilor?

Primele cuvinte scuipate din gură de năpârca zburlită Ecaterina, după aflarea veştii că se află în rechizitoriul DNA, au fost: ,,Îmi dau foc în piaţa publică, sunt nevinovată!'' După modelul Sobaru: ,,Nu-mi daţi, mă arunc!''. Că doar el a fost modelul care i-a adus din nou la putere pe foşfogăii pesedişti încârligaţi cu fulfurăii penelişti. Imediat s-a şi declanşat la Antena3 maşina de spălat creiere, ecaterine, voiculeşti, doctorate copiate, furturi în scopuri nobile. Făcătură băsistă, dosar electoral, poveşti scrise de procurori băsişti, etc, etc... Aşa au titrat şi comentat vuvuzelele gâdiste. Îşi dădeau ochii peste cap precum prostituatele, de durere, la primul lor contact anal. 

 Nimic despre faptul că ancheta, în latura ei dură, a fost făcută de agenţii FBI. Din ţara SUA, de unde tocmai s-a întors idolul lor, Viorel. Sau vreţi să spuneţi că şi FBI-ul e băsist, băi cretinilor?


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei