Țoapa cu Zurgălăi își deschide COFETĂRIE

Țoapa cu Zurgălăi își deschide COFETĂRIE

Țoapa cu Zurgălăi Daciana Sârbu își deschide cofetărie. Investiția, plănuită încă de anul trecut din primăvară, a fost amânată din cauza declarațiilor lui Băsescu despre firma țoapei, pe de-o parte, dar și din cauza candidaturii Penalului la președinție.

Cofetăria, pentru oameni cu bani și gusturi alese, va fi amplasată în buricul târgului, în spatele Ateneului Român, pe strada Benjamin Franklin, la numărul 5. 

 În acest moment, scrie Prisacariu.ro , la viitorul amplasament se fac lucrări de amenajare. Din ce am văzut din stradă, mobilierul e roz. 

Totuși, la Registrul Comerțului, Țoapa a anunțat acum o lună și jumătate că face bar. Sau, în orice caz, ceva unde să servească băuturi.


Aici va fi barul Țoapei



populare
astăzi

1 Uite o știre care spune multe despre țara în care am ajuns să trăim și despre „năpârcile gen plaha” care au condus-o...

2 Cine este familia de sibieni care deține peste 100 de proprietăți în SUA

3 Ce nu s-a spus despre fetiţa salvată din lacul îngheţat. „Adevăratul erou este altcineva"

4 BREAKING Val de concedieri la început de an! / Mai multe fabrici din România își închid porțile și lasă mii de angajați fără locuri de muncă

5 Criză fără precedent în NATO: aliații restricționează accesul SUA la informații sensibile pe fondul amenințărilor lui Trump privind Groenlanda