Un baron PSD se odihneşte puţin. Îl aşteaptă o toamnă grea comisarul.ro miercuri, 9 iulie 2014, 01:13 Distribuie Un baron PSD se odihneşte puţin. Îl aşteaptă o toamnă grea. Distribuie Distribuie Comentarii
5 Gelu Duminică, după eșecul Guvernului Veștea: «Culmea ironiei e să vezi trădătorii cum sunt trădaţi»