Un RAHAT şi-o CĂRĂMIDĂ/Adică Mircea Badea plătindu-şi impozitele

Un rahat şi-o cărămidă. Aşa se poate interpreta mesajul, însoţit de poza de rigoare, postat de măscăriciul de la Antena3.

"Tocmai am parcat la ANAF. Voi da banii ăştia statului. După ce voi sta la coada. Vezi, dacă nu sunt insolvent...", a scris Mircea Badea pe Facebook.

Treaba este că băieţii, după ce s-au judecat ani de zile cu statul, au cam pierdut. Şi trebuie să plătească sumele datorate statului. Au pierdut şi alegerile. Au pierdut şi 10 ani din viaţă, cum se lamenta alt dobitoc pe blog. Adică Radu Tudor.

 
 


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei