Vânată de DNA, E. Udrea anunţă ieşirea din politică

Președintele PMP Elena Udrea a anunțat, luni, că la următorul Congres al partidului, stabilit pe 8 februarie, „cel mai probabil nu va mai candida la șefia PMP”.

Elena Udrea a anunțat că PMP a decis să devanseze data congresului, fiind cea de 8 februarie.

Întrebată dacă va mai candida la șefia PMP, Udrea a răspuns: „cel mai probabil, nu voi mai candida la șefia PMP”.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...