Victore, nu vei scăpa!

Victore, speri degeaba, nu vei scăpa! Chiloții tăi vor atârna, la uscat, în celulă, sfioși, lângă chiloții fioroși ai tuturor celor care, în sinea lor, deja cred că tu ești cel care i-a livrat. Grea pușcărie vei avea, idiotule! Tu, ca și Năstase, te-ai folosit de puterea dobândită ilegal sfidând, jignind, umilind. Amândoi ați fost ca două blesteme pe care acest popor le-a primit peste rând, fără să fi greșit cu ceva în fața Celui de Sus!


populare
astăzi

1 Un articol surprinzător de corect despre situația din Iran...

2 „Au fost pregătite și alte cărți care vor intra în joc la momentul potrivit”

3 Cazuri de corupție ca ăsta se întâmplă zilnic în instituțiile publice din România

4 VIDEO Păi nu anihilaseră Iranul, care tocmai a lansat rachete cu o rază dublă față de ce se știa până acum că are în dotare?

5 Un deputat rus se plânge că trupele ruse vor ajunge „la capătul puterilor” după ce roboți umanoizi de tip „Terminator” au ajuns pe front