VIDEO EXPLOZIV/Marian Petrache, NEGOCIATORUL PNL la Codul Fiscal, SURPRINS la PĂCĂNELE!

Secretarul general al PNL, Marian Petrache, președintele Consiliului Județean Ilfov, nu are mare încredere în principiul de bază al liberalismului, „prin noi înșine”. În timpul liber, șeful liberalilor aduce omagii hazardului, punându-și speranțele într-un câștig fabulos la jocurile de noroc. Petrache a fost surprins duminică în căutarea banilor la o unitate de profil din Băneasa, unde, după ce a plătit un bilet pentru Loterie, s-a oprit la … păcănele, scrie  BN24.ro .

Joi au avut loc negocieri tehnice pe modificările la Codul Fiscal.

Liberalii au fost reprezentați de secretarul general Marian Petrache și deputatul Eugen Nicolăescu.

Realizați despre ce personaje vorbim?


populare
astăzi

1 Noi amănunte despre tentativa de lovitură de stat din China / Lui Xi Jinping i-ar fi trecut glonțul pe la urechi la propriu!

2 Așa o fi, să-i credem? / În drumul spre OCDE, România abrogă temporar un articol controversat din Codul fiscal

3 Stiglitz / Noua eră a imperiului american nu se va încheia bine nici pentru SUA, nici pentru restul lumii

4 Avram Iancu le cere românilor să-i doneze bani pentru a-și cumpăra o mașină nouă: „Cel mai ieftin model este 19.500 euro”

5 Cine este Sorin Cîrstea, generalul numit de Nicușor Dan consilier de stat și secretar al CSAT