Agnieszka Radwanska a câştigat turneul de la Montreal

Jucătoarea poloneză de tenis Agnieszka Radwanska a învins-o pe Venus Williams, scor 6-4, 6-2, şi a câştigat turneul WTA de la Montreal, informează AFP.

Agnieszka Radwanska (Imagine: AFP/ Mediafax Foto)

La 25 de ani, Radwanska, cap de serie numărul 3, a câştigat primul titlu al sezonului şi al 14-lea al carierei.

Sursa: mediafax.ro


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?