Ana Bogdan a pierdut finala turneului de la Woking

Jucătoarea de tenis Ana Bogdan a pierdut, sâmbătă, finala turneului ITF de la Woking (Marea Britanie), dotat cu premii totale de 25.000 de dolari, informează site-ul itftennis.com.

Ana Bogdan a pierdut finala turneului de la Woking

Bogdan a fost învinsă, cu scorul de 7-5, 6-3, de sportiva rusă Marta Sirotkina, a treia favorită.

Proba de dublu de la Woking a fost câştigată de perechea japoneză Yumi Miyazaki/Mari Tanaka.

Sursa: mediafax.ro


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...

5 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...