Dorinel Munteanu, prezentat oficial la Astra

Dorinel Munteanu, prezentat oficial la Astra

Dorinel Munteanu, care a ajuns la un acord cu clubul Astra, va semna contractul cu clubul giugiuvean, după care va conduce primul antrenament și va fi prezentat oficial într-o conferință de presă, de la ora 17,45, la sala de conferințe a stadionului ''Marin Anastasovici'', potrivit site-ului oficial al clubului.

Fost campion al României ca tehnician cu Oțelul Galați, Dorinel Munteanu, unul dintre cei mai importanți fotbaliști ai ''Generației de Aur'', în vârstă de 46 ani, a pregătit ultima dată gruparea azeră Qabala.

Secunzii lui Dorinel Munteanu la Astra vor fi Martin Andrei Cătălin Ciorman și Nils Haacke. AGERPRES 


populare
astăzi

1 ALERTĂ Acestea sunt, pe surse, birurile ce urmează să fie puse, pe toți

2 BREAKING Ce e mai greu încă n-a fost anunțat! / Ce pregătește Bolojan

3 Fost procuror DNA / Udrea a făcut pușcărie în locul lui Băsescu

4 Ioana Ene Dogioiu / Băsescu n-a fost reabilitat, s-a corectat o aberație

5 Directorul Transgaz, Ion Sterian, are în cabinet cinci secretare, nouă consilieri, un specialist în PR, plus șapte șoferi la dispoziție