Fotbal: România - Polonia 0-2, în meci amical al selecționatelor Under-16

Reprezentativa de fotbal Under-16 a României a fost învinsă de formația similară a Poloniei cu scorul de 2-0 (0-0), sâmbătă, într-un meci amical disputat la Centrul de Fotbal Buftea. Polonia s-a impus prin golurile lui Sebastian Szymanski (55 — penalty) și Riccardo Grym (60), potrivit site-ului FRF.

În primul meci jucat de cele două reprezentative, joi, scorul a fost egal, 1-1. AGERPRES 


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?