HILAR - Dănciulescu l-a stropit cu apă pe preşedintele lui Dinamo, Anghelache. VIDEO

Dinamoviştii s-au distrat cu găleţile cu apă

Directorul general al lui Dinamo, Ionel Dănciulescu, şi preşedintele clubului, Constantin Anghelache, s-au implicat în această campanie, iar momentele de la filmări au fost mai hilare decât iniţiativa în sine.

"Acum, oameni buni, am o provocare pentru prieteni: Adi Mutu, Flavius Stoican şi Dinu Gheorghe, zis "Vamă". Luaţi-o înainte, dacă nu, plătiţi suta de euro", a afirmat Anghelache, după ce a fost udat de Bărboianu, Dănciulescu şi Grecu.

VIP-urile de la nivel mondial care au acceptat să intre în joc sunt Bill Gates, Mark Zuckerberg, Justin Timberlake și Cristiano Ronaldo. Şi preşedintele SUA, Barack Obama, a primit o provocare de a se alătura acestei campanii.

Sursa: realitatea.net


populare
astăzi

1 Tăierea nucului din propria curte, amendată cu până la 10.000 de lei: regulile stricte ale legii

2 Regula neștiută a plajelor grecești: șezlongul e gratuit la consumație minimă

3 Înalta Curte a deblocat procesul în dosarul „lovitură de stat”: Călin Georgescu și Horațiu Potra, în judecată

4 Fostul consilier prezidențial Cătălin Avramescu, vizat de percheziții DIICOT în dosarul de pornografie infantilă

5 Ion Sturza / „Moldovenii risipesc energia României, au arătat degetul mijlociu”