Muhammad Ali a fost spitalizat pentru pneumonie

Fostul pugilist Muhammad Ali a fost spitalizat pentru o uşoară pneumonie, a anunţat, sâmbătă, postul ESPN, citându-l pe purtătorul de cuvânt al fostului campion mondial la categoria grea.

Ali, 72 de ani, a fost internat sâmbătă, dar nu va rămâne mult timp în spital, a declarat purtătorul de cuvânt.

La cererea familiei Ali nu s-au oferit informaţii despre spitalul în care a fost internat fostul pugilist, care suferă şi de Parkinson.

 


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...