Muhammad Ali a fost spitalizat pentru pneumonie

Fostul pugilist Muhammad Ali a fost spitalizat pentru o uşoară pneumonie, a anunţat, sâmbătă, postul ESPN, citându-l pe purtătorul de cuvânt al fostului campion mondial la categoria grea.

Ali, 72 de ani, a fost internat sâmbătă, dar nu va rămâne mult timp în spital, a declarat purtătorul de cuvânt.

La cererea familiei Ali nu s-au oferit informaţii despre spitalul în care a fost internat fostul pugilist, care suferă şi de Parkinson.

 


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei