Patronul lui Ludogorets pune la bătaie un milion de euro pentru eliminarea Stelei

Pentru a-şi motiva jucătorii, patronul bulgarilor a anunţat că va oferi jucătorilor un milion de euro, primă de calificare. Bonusul este considerat fabulos de presa din ţara vecină, dar nici steliştii nu stau rău. Ei vor primi câte 100.000 de euro dacă intră în grupele Ligii Campionilor, acolo unde câştigurile sunt de peste 20 de milioene de euro.

Returul dintre Steaua şi Ludogorets e miercuri, de la ora 21.45, pe Digisport, Dolcesport şi TVR

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Mafia Nordis contraatacă / Laura Vicol îi face plângere penală lui Siegfried Mureșan: „Acest aservit străinilor mă amenință”