Prima schimbare de antrenor din Liga I: "Flocea" i-a luat locul lui "Magiun"

Primul cap care a căzut este cela al lui Marin Barbu, fostul tehnician al Ceahlăului, care n-a rezistat decât două meciuri pe banca nemţenilor în sezonul 2014-2015. Cu cel poreclit "Magiun" pe bancă, Ceahlăul a înregistrat două înfrângeri, 0-4 cu CFR Cluj, în deplasare, şi 1-4 cu ASA Tg Mureş, acasă, rezultate care au dus la înlocuirea sa. Noul antrenor este Florin Marin, care era director tehnic. "Flocea" se află la al şaselea mandat la Ceahlăul Piatra Neamţ.

Sursa: adevarul.ro


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...