Steaua-FC Botoșani 5-3 (3-2), în etapa a 17-a a Ligii I

Disputat pe stadionul dr. Constantin Rădulescu din Cluj-Napoca, meciul din etapa a 17-a a Ligii I de fotbal dintre Steaua București și FC Botoșani s-a încheiat cu victoria echipei bucureștene, organizatoare, cu scorul de 5-3 (3-2).

Golurile învingătorilor au fost marcate de Breeveld (min. 2), Stanciu (29, 72), Tade (30) și Râpă (68), pentru oaspeți înscriind Roman (26), Martinus (28) și Cabrera (55).

Ultimul meci al etapei, Petrolul Ploiești-Concordia Chiajna, se dispută luni seara, de la ora 20,30, pe stadionul "Ilie Oană". AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...