Bianca Drăgușanu se tunează din nou!

Bianca Drăgușanu vrea cu orice preț să atingă perfecțiunea. Vedeta vrea să aibă un look de Barbie, așa că a dat fuga în cabinetul medicului estetician pentru o nouă intervenție.

Fosta prezentatoare de la Kanal D se tunează din nou! După ce și-a operat nasul, Bianca Drăgușanu vrea să facă niște intervenții pentru a-și armoniza mai mult trăsăturile faciale. Este vorba despre jawline sau reconturare mandibulară.

Este o procedură minim invazivă, care constă în injectarea de acid hialuronic pentru refacerea conturului facial inferior, asociat cu aspectul tânăr și fresh al fizionomiei. După această intervenție, Bianca Drăgușanu le-a mărturisit fanilor că urmează să-și injecteze acid și în buze.

”Am ajuns la Cluj din nou. De data aceasta, pentru că m-am mai desumflat la față, am de gând să-mi fac ceva mișto. Adică… mișto ce presupune? Vreau să-mi conturez fața, buzele nu știu dacă mi le fac acum sau data viitoare. Una peste alta o aștept pe doamna doctor să vină să-și ia pacientul numărul unu din țară, care a venit tocmai de la Buucrești pentru ea. Eu!”, a spus vedeta pe Instagram.


populare
astăzi

1 O nouă „realizare” marca Bolojan: Carburanții continuă să se scumpească în România, deși prețul petrolului scade

2 Specialiștii Muzeului „Grigore Antipa” fac precizări despre „peștii-iepure” care au apărut în Grecia

3 Mutarea care i-ar fi fatală președintelui Nicușor Dan / „Anticipatele sunt cea mai bună soluție proastă”

4 DOCUMENT CNSAS / Cum a încercat regimul comunist să ascundă accidentul grav al Elenei Ceaușescu

5 Dezvăluiri din PSD / „Ne-au chemat la Vila Lac și ni s-a spus: «Trebuie să aduceți voturi»” pentru Simion”