MRU, la curtea regelui BRANCONIER/Priviţi AICI!/VIDEO

A fost petrecere mare, sâmbătă, în curtea lui Traian Igaş, la Arad. Fostul şef de la Interne însuşi a fost cel care a trebăluit ca să arate cât de priceput este ca bucătar. A tăiat porcul cu ajutorul invitaţilor, a făcut jumări, cârnaţi şi chiar a cântat.

   Curtea ministrului Traian Igaş a fost plină de invitaţi, între care şi fostul premier Mihai Răzvan Ungureanu. La petrecere a venit şi Mihaela Borcea, fosta soţie a lui Cristi Borcea, însoţită de un primar din Arad. Invitaţii s-au aşezat la masă abia după ce au muncit toată ziua la tăierea porcului, potrivit România TV.




populare
astăzi

1 Septembrie se anunță mai cald decât de obicei: Vreme de vară în majoritatea țării

2 Construcțiile uriașe de pe Autostrada A1 care schimbă Valea Oltului. Cum avansează lucrările la pasajul pentru urși și tuneluri

3 Surpriză de proporții / Rusia ar fi golit celebrul depozit de explozibili de la Cobasna, din Transnistria, supranumit „Hiroshima Europei”!

4 Surpriză de proporții la CCR! / Trei judecători denunță autosesizarea ilegală a Curții

5 Râcă la PSD din cauza lui Georgescu...