A început BOICOTUL la Tudose? Ședința de Guvern a fost AMÂNATĂ!

Au început să-l boicoteze și p-ăsta? Ședința de Guvern anunțată pentru azi la ora 13.00 a fost amânată pentru vineri anunță surse guvernamentale. Motivul? Nu s-au obținut avizele necesare pentru actele normative ce urmau să fie adoptate „pe circuitul de avizare”!

Cu ce l-o fi supărat Tudose pe Dragnea? N-o fi vrut să treacă prin ordonanță Fondul Suveran de Investiții?

Astăzi urma să fie discutată Ordonanţa de Urgenţă care schimbă condiţiile de pensionare pentru militari şi angajaţii Ministerului de Interne.

Revenim cu amănunte.


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

5 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas