A început râca în PSD!/„Cei care ne critică au dreptate”/Dîncu, atac fără perdea la Ciolacu și Stănescu!

Președintele Consiliului Național al PSD, Vasile Dîncu, a criticat miercuri într-un dialog la Gold FM cu Cozmin Gușă strategia de comunicare a PSD.

”Mergem pompieristic. Nu avem un plan de comunicare. O facem fragmentar”, a spus Dîncu.

”Cei care ne critică au dreptate. Comunicăm cu oameni care o fac din frustare. Nu gândim bine textele moțiunilor. Purtătorii de cuvânt nu sunt buni, mai ales când vorbim de cei care au fost în funcții de miniștri. Avem nevoie de oameni fresh”, a mai spus președintele Consiliului Național al PSD.

De asemenea, Dîncu a criticat și lipsa discuțiilor pentru realizarea strategiei partidului și faptul că Consiliul Național nu este funcțional deocamdată, relatează flux24.ro .


populare
astăzi

1 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

2 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

3 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...

4 Rareș Bogdan: „De ce PNL nu trebuie să devină sluga USR” / 1000 de membri PNL, în frunte cu Emil Boc, absentează de la congresul de userizare a PNL...

5 Viitorul Guvern Veștea / Marian Neacșu, vicepremier și la Interne, alături de lista completă a miniștrilor