ALARMĂ! Jandarmi înarmați cu pistoale mitralieră UZI la protestul din București!

Alarmă! Jandarmi înarmați cu mitraliere UZI la proteste! Jandarmeria a luat măsuri fără precedent în timpul protestului de sâmbătă din Piața Victoriei. Pe lângă forțele speciale, echipate cu bastoane și gaze lacrimogene, și-au făcut apariția și jandarmi înarmați cu pistoale mitralieră Uzi.

„Inca o dovada ca la conducerea MAI sunt niste cretini: au trimis jandarmi inarmati cu Uzi!”, a scris Adrian Moraru pe Facebook. Moraru este director al Institutului de Politici Publice.



populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?