Alexandra Stan s-a despărțit de soț și a început să pozeze iar provocator

Alexandra Stan s-a despărțit de soț și a început să pozeze iar provocator.

Se zvonea deja că s-ar separa, dar acum informațiile par chiar serioase.

Emanuel Necatu, încă soțul Alexandrei, a publicat primul mesaj pe rețelele de socializare, în care aparent a și confirmat despărțirea:
”În dragoste nu există frică, ci dragostea desăvărșită izgonește frica, pentru că frica are cu ea pedeapsa și cine se teme n-a ajuns desăvărșit în dragoste”, a fost mesajul lui Emanuel Necatu.


Mesajul a fost deja preluat de presa din România. Alexandra Stan și Emanuel Necatu se pare că s-au despărțit după 5 luni de la nuntă. Aparent, bărbatul a șters deja toate pozele cu ei doi.

După acest mesaj, cel puțin pentru moment, Alexandra Stan nu a confirmat și nici infirmat presupunerile tuturor.



populare
astăzi

1 O nouă „realizare” marca Bolojan: Carburanții continuă să se scumpească în România, deși prețul petrolului scade

2 Specialiștii Muzeului „Grigore Antipa” fac precizări despre „peștii-iepure” care au apărut în Grecia

3 Mutarea care i-ar fi fatală președintelui Nicușor Dan / „Anticipatele sunt cea mai bună soluție proastă”

4 DOCUMENT CNSAS / Cum a încercat regimul comunist să ascundă accidentul grav al Elenei Ceaușescu

5 Alarmă pe litoralul european / Bacteria Vibrio se extinde în Marea Mediterană și duce la închiderea plajelor în Spania