Alina Gorghiu a născut luni seara. Numele celui de-al doilea băiat este Amon

Senatoarea PNL Alina Gorghiu a născut, luni seara, un băiețel, numele ales pentru fiind Amon, au declarat pentru agenția Mediafax surse politice.

”Alina (Gorghiu - n.r.) a născut luni seara. I-a pus numele Amon. Amândoi, Alina și Amon, sunt bine, sănătoși”, au precizat sursele citate.

Pe 10 mai 2016 Alina Gorghiu a născut primul băiat al familiei, Noah.

”Știți că la Polul Nord, dacă mergeți, o să întâlniți un fenomen extraordinar: soarele de la miezul nopții sau ziua polară. Dacă vremea e bună, soarele e văzut pe cer 24 de ore din 24. Cam așa au fost primele zile cu gămălia mea de copil. Nu au fost zi și noapte, doar zi. E sănătos, viguros, îl cheamă Noah! Iar eu învăț că pot iubi mai mult”, a anunțat ea pe Facebook, în 2016.


populare
astăzi

1 Și chestia asta pute tot a Servicii...

2 Emil Constantinescu dezvăluie că a fost la un pas să fie asasinat de un om de încredere al lui Iliescu. Cine a oprit „execuția”

3 „Aparatele video de la Cotroceni sunt făcute de o companie despre care se știe în toată lumea că face spionaj” / Dezvăluiri făcute de fostul ambasador…

4 Replici tăioase între vicepremierul Oana Gheorghiu și Sebastian Ghiță. „Dă...Oano...banii înapoi!”. „Domnule Ghiță, veniți acasă”

5 „Trei roboțași defecți egalează prostia umană” / CTP, despre reprezentanții MApN care au prezentat incidentul din Galați