Alina Gorghiu anunță că este însărcinată

Copreședintele PNL Alina Gorghiu a anunțat luni seara că va deveni mamă la sfârșitul lunii mai, când va naște un băiețel. "Curând o să vină. Vine odată cu victoria la Capitală. (...) Sfârșit de mai. Este băiețel", a spus Gorghiu, la Realitatea TV.

Ea a susținut că nu s-a hotărât ce nume să poarte băiețelul său, dar s-a gândit la nume vechi, precum Vintilă, Dinu.

"Sarcina nu este un handicap, este un lucru care te face să radiezi, să te simți bine, cu multă energie și cu multe cazne implicite unei sarcini, dar nu are nicio legătură plăcerea unei sarcini cu disconfortul unei campanii electorale", a adăugat liderul PNL.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți și voi ce-a ajuns Cioloș...

2 Nu-i mai satură Dumnezeu! / Încet, încet, țara asta nu mai are nevoie de vot, că a devenit inutil, ci de o nouă revoluție, pe bune!

3 Așa o fi?

4 Foarte interesant!

5 Părinţi revoltaţi, după ce o mamă a spus cât costă serbarea fiicei sale la clasa I. „Suntem noi căzuți în cap de zgârciți sau...?”