Ambasadorul SUA la București, discuție online despre prioritățile sale

Ambasadorul Statelor Unite ale Americii la București, Hans Klemm, îi invită pe români, marți, la o discuție online despre prioritățile sale, prietenia SUA - România și schimburile culturale și educaționale dintre cele două țări, se arată într-un comunicat remis AGERPRES. Potrivit sursei citate, discuția va avea loc marți, între orele 15,00 și 16,00, pe pagina de Facebook a Ambasadei SUA la București.

Întrebările pot fi adresate pe pagina evenimentului atât înainte, cât și în timpul discuției online, iar ambasadorul Hans Klemm va răspunde personal.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas

5 Gâgă de doi lei ajuns președinte: „Nu poți să te lupți cu sistemul, când ești șeful sistemului”