Ambasadorul SUA, vizită de două ore la sediul PNL. Încă un semn că Dragnea e pe făraș?

Hans Klemm, pe care Chireac îl dădea „plecat într-o vacanță prelungită din care nu s-ar mai întoarce”, a fost luni în vizită la sediul PNL unde a stat de vorbă cu Ludovic Orban timp de aproape două ore.

Încă un semn că Dragnea e pe făraș?



populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?