Amenințări cu DNA-ul despre legăturile cu masoneria și PSD în Sinodul BOR! Amănunte INCENDIARE!

Amenințări cu DNA-ul despre legăturile cu masoneria și PSD în Sinodul BOR! Amănunte INCENDIARE!

Amănunte din interiorul Sinodului BOR. Amenințări cu DNA-ul despre legăturile cu masoneria și PSD în Sinodul BOR! La ordinul Patriarhului Daniel, ierarhii BOR s-au baricadat joi dimineata la prima ora in resedinta patriarhala, departe de ochii presei si ai lumii!

Cand au auzit ca sunt afara circa 10 protestatari care tipau jos homosexualii si jos cu masonii din Sinod, au refuzat sa mai vina si in catedrala patriarhala la slujba initiala de Te-deum care se tine inainte de orice Sinod! Surse din interiorul Sinodului spun că episcopul de Husi, Corneliu Bârlădeanu, aproape caterisit, i-a amenințat public, în ședință, pe Casian , Ciprian si Daniel ca daca il lasa din mana si-l exclud se duce direct la DNA si da in vileag toate afacerile lor murdare cu masoneria și PSD!






populare
astăzi

1 Voi ați citit ce scrie Ana Birchall despre ce urmează să se întâmple după decizia judecătoarei Savonea în cazul Voiculescu?

2 Citiți asta / Aceste porcării transpartinice au îngropat România....

3 „O acțiune deliberată. Ne pregătim pentru cele mai rele scenarii”

4 Marele frate chinez. Cum trece lumea sub controlul Chinei

5 Traian Băsescu, avertisment sumbru pentru români: „Pe 28 Septembrie, seara, Putin şi ai lui pot fi la graniţa României”