Andreea Kohalmi-Szabo - numită în funcţia de preşedinte al Administraţiei Fondului pentru Mediu

Andreea Kohalmi-Szabo a fost numită în funcţia de preşedinte, cu rang de secretar de stat, al Administraţiei Fondului pentru Mediu, printr-o decizie a premierului Ludovic Orban.

Decizia a fost publicată miercuri în Monitorul Oficial. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?