Antena 3 a anunțat ieri că un preot s-a hrănit 20 de ani cu lapte de cerb!!! Gâdea și Badea sug la țâța „taurului” Voiculescu?

Antena 3 a anunțat ieri că un preot s-a hrănit 20 de ani cu lapte de cerb!!! Gâdea și Badea sug la țâța „taurului” Voiculescu?

Este vorba despre preotul Dorobanțu. Realizează cineva cât de cretini îi consideră ăștia de la Antena 3 pe cei care se uită la ei? Să înțelegem că Gâdea, Badea, Ciuvică și compania sug lapte de la „taurul” Voiculescu?




populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...