Antonia, în Maldive

Antonia se află în vacanță alături de Alex Velea, într-o locație exotică.

Cei doi au profitat de câteva zile libere și au plecat în Maldive pentru a se relaxa, ocazie cu care le-a împărtășit admiratorilor de pe rețelele de socializare mai multe fotografii și filmulețe din vacanță.

Frumoasa cântăreața a postat de curând o serie de imagini în care apare îmbrăcată într-un costum de baie tricotat, care îi pune valoare formele de invidiat.

Considerată una dintre cele mai frumoase femei din România, Antonia s-a pozat în ipostaze incendiare, însă nu toți fani au fost încântați să o vadă așa.

Chiar dacă mulți dintre aceștia au apreciat pozele, câțiva au lăsat și comentarii acide: "Frumos, dar nu te duce spre ridicol", "Alex îți dă voie să pozezi așa".


populare
astăzi

1 Dan Șucu, patronul Rapidului, agent al Securității cu un nume emblematic / Povestea de informator a lui „Mircea Crișan”

2 Expert / Decizia de a ține închiși 42 km de autostradă gata pune vieți în pericol

3 Fost candidat la Primăria Sectorului 3, arestat în cazul fraudelor cu pensii

4 Rusia trăiește acum scenariul de coșmar energetic pe care-l promitea Europei

5 Voi ați citit asta? / Că, dacă se închide Kozludui, rămânem în aer?