Aproape 60 de persoane care au participat la mitingul de vineri din Piaţa Victoriei au solicitat certificate de la INML (surse)

Un număr de 58 de participanţi la protestul de vineri din Piaţa Victoriei s-au prezentat la Institutul Naţional de Medicină Legală (INML) pentru a obţine certificate medico-legale, au declarat, pentru AGREPRES, surse medicale.

Potrivit aceloraşi surse, inclusiv luni au fost prezente la INML mai multe persoane pentru a obţine certificate medico-legale. AGERPRES


populare
astăzi

1 Așa o fi?

2 Foarte interesante amănunte...

3 Lumea rămâne fără petrol? / Ce spune Goldman Sachs

4 Nimic nu pare a fi întâmplător / „Unirea cu România, scurtătură istorică legitimă către integrarea europeană”

5 Măsura extremă prin care PSD vrea să scape de Bolojan. Analist: „PSD e în cea mai proastă ipostază din 1990 încoace”