Argeș: O femeie a fost găsită înjunghiată mortal într-un magazin

O femeie a fost găsită înjunghiată mortal, duminică, într-un magazin din comuna argeșeană Stoenești, procurorii și polițiștii efectuând cercetări pentru identificarea agresorului.

Potrivit unor surse judiciare, femeia decedată avea 48 de ani și lucra ca vânzătoare la magazinul în care a fost găsită, iar cadavrul prezenta o plagă înjunghiată în zona gâtului.

Deoarece există suspiciuni privind săvârșirea infracțiunii de omor, conducerea anchetei a fost preluată de un procuror de la Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș.

AGERPRES / (AS — autor: George Onea, editor: Marius Frățilă, editor online: Ada Vîlceanu)


populare
astăzi

1 Priviți, o poză care spune multe...

2 Procesul care zguduie Wall Street / „Am fost sclav sexual la JP Morgan. Șefa mea m-a violat de mai multe ori”

3 Așa o fi?

4 VIDEO Kovesi / „Îi doresc președintelui mult somn, un somn bun. Țara are nevoie de el să revină în formă bună”

5 Voi ați citit asta?