Așa! Încetează toate detașările angajaților veniți la stat din firme private/Piloșii PSD, alungați din instituțiile statului

Ciprian Ciucu, președintele Agenției Naționale a Funcționarilor Publici, a declarat pentru G4Media.ro că guvernul Orban a decis în ședința de miercuri să stopeze toate detașările de personal din firme private în administrația centrală și locală.

”Decizia a fost luată în ședința de guvern de astăzi. Toate aceste detașări, folosite de PSD pentru a-și plasa pe salarii mari clientela de partid, încetează”, a declarat Ciucu.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?