Asta e tare:))) Carmen Dan cică a mers personal să dea amendă:))) comisarul.ro sâmbătă, 14 aprilie 2018, 13:29 Distribuie Asta e tare:))) Carmen Dan cică a mers personal să dea amendă:))) Distribuie Distribuie Comentarii
5 Gelu Duminică, după eșecul Guvernului Veștea: «Culmea ironiei e să vezi trădătorii cum sunt trădaţi»