AUDIO-ȘOC! Porno-PSD!

Candidatul PSD la Primăria Piatra Neamț, deputatul Liviu Harbuz, a fost înregistrat în timp ce înjura un ziarist local. Limbajul, total porno folosit și, mai ales, tonul arată un om cu probleme serioase. Harbuz l-a sunat pe jurnalistul Robert Iosub, asupra căruia a revarsat un potop de înjurături, dintre care „țigan borat” este cea mai cuminte.

Iată înregistrarea, după care nu poți să nu-i transmiți acestui ipochimen pesedist: Frățioare, măcar mai masturbează-te, din când în când, că prea ești cu ea în gură non-stop!

Harbuz a recunoscut autenticitatea înregistrării: „Inregistrarea postata de catre Robert Iosub, ziaristul platit de primarul interimar Chitic, reprezinta un montaj din convorbirea privata pe care am avut-o cu acesta, convorbire venita in urma incalcarii unor drepturi si libertati cetatenesti, de catre echipa de campanie a primarului interimar.(…) Aceasta va fi reactia mea ori de cate ori cineva va confisca piata publica, atentand la drepturile si libertatile cetatenilor”, a scris Harbuz pe pagina sa de Facebook.

Uite-l și pe Penal, la braț cu ipochimenul! Ce și-or fi zis după ce s-a terminat filmarea? Hăi, bă că i-am fraierit, dă-i în p...a mea?




populare
astăzi

1 Așa o fi?

2 Remus Truică și Diana Cîtu s-au căsătorit la Monaco, în fosta vilă a lui Karl Lagerfeld

3 DOCUMENTE Filiera vaccinurilor anti-COVID

4 Lovitură de teatru în cazul Pașca! / „Probele administrate nu relevă situația unor persoane abandonate în condiții incompatibile cu existența umană”

5 Traian Băsescu oferă soluția pentru criza politică și critică strategia președintelui Nicușor Dan