Băăă...

Vali Vijelie a împărtășit cu fanii de pe rețelele de socializare o serie de imagini în care a apărut alături de mai multe femei frumoase care au ținut mâinile pe el într-un mod foarte romantic, dar și provocator.

„În curând o bombă muzicală. Va fi bineeee”, a scris Vali Vijelie în secțiunea de descriere a fotografiilor de pe rețelele de socializare, iar fanii au intervenit și i-au lăsat mai multe mesaje în care i-au spus că îi stă bine lângă așa femei.

„Ce spune soția de poze?”, îl întreabă un internaut pe Vali Vijelie, după ce a văzut fotografiile de pe rețelele de socializare. „Să iubești două femei”, „Între două femei nu te plouă”, „Îți stă bine între așa femei, Vali”, au fost doar câteva dintre comentariile pe care cântărețul le-a primit în mediul online de la prietenii săi virtuali.


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas

4 VIDEO Cutremure violente în Venezuela, primele estimări vorbeau de peste 100.000 de morți

5 Gâgă de doi lei ajuns președinte: „Nu poți să te lupți cu sistemul, când ești șeful sistemului”