Badea pe Facebook: CSM e un cuib de forme de viață monstruoase care trebuie puse cu botul pe labe!!!

Ăia de la Antena3 delirează deja după ce au reușit(și ei) să aducă PSD la putere. Mircea Badea, poate cea mai perfectă stare de imbecilitate de acolo a postat duminică pe Facebook un nou atac la o instituție a statului de drept. „CSM e un cuib de forme de viață monstruoase care trebuie puse cu botul pe labe!!!”, scrie imbecilul, juisând, probabil, de plăcere. Bonus, Badea a distribuit și un articol scris de Răzvan Savaliuc de la luju.ro, unul dintre invitații permanenți ai Antena 3, în care membrii CSM sunt catalogați ca „nesimțiți” și „sclavi ai instituțiilor de forță”.




populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas

4 VIDEO Cutremure violente în Venezuela, primele estimări vorbeau de peste 100.000 de morți

5 Alegeri anticipate în România: Fostul judecător CCR Petre Lăzăroiu explică mecanismul dizolvării Parlamentului