Badea pe Facebook: CSM e un cuib de forme de viață monstruoase care trebuie puse cu botul pe labe!!!

Ăia de la Antena3 delirează deja după ce au reușit(și ei) să aducă PSD la putere. Mircea Badea, poate cea mai perfectă stare de imbecilitate de acolo a postat duminică pe Facebook un nou atac la o instituție a statului de drept. „CSM e un cuib de forme de viață monstruoase care trebuie puse cu botul pe labe!!!”, scrie imbecilul, juisând, probabil, de plăcere. Bonus, Badea a distribuit și un articol scris de Răzvan Savaliuc de la luju.ro, unul dintre invitații permanenți ai Antena 3, în care membrii CSM sunt catalogați ca „nesimțiți” și „sclavi ai instituțiilor de forță”.




populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

3 O informație interesantă

4 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei

5 SURSE AUR cere funcția de președinte al Senatului pentru Peiu, cu scopul de a prelua prerogativele lui Nicușor Dan