Bărbat oprit cu focuri de armă în București (surse)

Un șofer de 22 de ani din București a fost oprit vineri dimineață cu focuri de armă de polițiștii Secției 4, informează surse din cadrul Poliției Capitalei.

Din primele informații, tânărul a fost oprit de polițiști în trafic după un conflict între acesta și o tânără de 19 ani și după ce bărbatul ar fi încercat să o lovească cu mașina.

Incidentul s-a produs în zona străzii Turda din București.

Bărbatul este audiat la Secția 4 Poliție.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Panouri publicitare misterioase, în București. „Nu au absolut niciun site, niciun nume, nici un logo pe afișe"

2 Pe câți a sunat, toți l-au refuzat. Mircea Lucescu, dezvăluiri incredibile, cu câteva zile înainte să moară

3 De citit...Cam asta încearcă să facă acum PSD-ul cu Bolojan și a ieșit festivalul prostiei...

4 Decese și dispariții misterioase în rândul savanților legați de programe clasificate ale SUA. Al nouălea om de știință mort în circumstanțe neclare

5 „Putem specula că în pachet au intrat și șefii serviciilor” / Cine a câștigat și cine a pierdut în negocierea pentru șefii parchetelor